Číslo položky: 5302
Pivoňky
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 34 x 44, signováno vlevo dole M. Kesl 44, zaskleno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
14.09.2017 19:30
600,00 Kč | 8.9.2017 21:13:56 |