Číslo položky: 5430
Stromovka
popis: Olej na lepence, rozměr 51,5 x 41, signováno vlevo dole Jiroudek, zaskleno. Odhadní cena 18 000 - 25 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |