Číslo položky: 8639
Zimní ulice
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 13,5 x 17 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
17.09.2019 20:44
2 500,00 Kč | 17.9.2019 20:40:58 |