Nesignováno .
Číslo položky: 5330
Moje sledované obrazy Holandský motiv
popis: Olej na plátně, rozměr 44,5 x 33, dřevěný,vyřezávaný rám.
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
50 000 Kč

14.09.2017 18:30