Zpět na aukce Stein Václav
popis: Olej na plátně, rozměr 66 x 96 cm , signováno vpravo dole V. Stein 36, poškozený rám. Odhadní cena 5000 - 7000 Kč
o autorovi: Narodil se 14.2.1917 v Praze a zemřel 24.2.1944.
Akademický malíř židovského původu, grafik. Maloval převážně olejomalby a žánrové scény z venkovského života, zemřel v koncentračním táboře.
(Wikipedia)
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč

14.09.2017 18:25

2 800,00 Kč 13.9.2017 21:50:42