Číslo položky: 8514
Stroje
popis: 2 x litografie + katalog, rozměry 15,5 x 11 cm a 10,5 x 15 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
900 Kč
900 Kč