Číslo položky: 8257
Dráteník
popis: Olej na lepence, rozměr 44 x 31 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |