Číslo položky: 8520
Říčka s vrbičkami - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 101 cm, výraznější krakeláž
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |