Nesignováno .
Číslo položky: 5311
popis: Olej na lepence, rozměr 70 x 50 cm, nesignováno, nerámováno.Autor nezjištěn.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč

13.09.2017 20:55