Číslo položky: 5304
Portrét belgické princezny
popis: Olej na plátně, rozměr 121 x 68 cm , nerámováno.Kvalitní akademická malba. Přiložena restaurátorská zpráva
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
13.09.2017 20:50
8 500,00 Kč | 9.9.2017 19:42:21 |