Neznačeno
Číslo položky: 8329
Moje sledované obrazy Secesní rám s pávy
popis: Celkové rozměry: 68 x 49 cm. Secesní rám s reprodukcí, zdobený zlaceným vlysem.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

26.06.2019 21:34