Číslo položky: 8419
Horská krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 63,5 x 88,5 cm, nesignováno. Restaurováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
24.06.2019 19:30