Číslo položky: 8392
Orientální motiv
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 47 x 56 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |