Číslo položky: 5315
Pivoňky
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70, signováno vpravo dole Dobeš
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |