Číslo položky: 8220
Podzimní alej
popis: Olej na lepence, rozměr 80 x 70 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |