Číslo položky: 8215
Podhorská krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 59,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
24.04.2019 22:18
1 500,00 Kč | 24.4.2019 16:50:12 |