Číslo položky: 5427
Vyhlídka na řeku
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 35, signováno vpravo dole Trinkmoc
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
13.09.2017 19:05
500,00 Kč |
13.9.2017 19:01:29