Číslo položky: 5395
Dívka v ruském kroji
popis: Olej na dřevě, rozměr 31 x 19,5 cm, signováno vlevo dole azbukou. Odhadní cena 8 000 - 10 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |