Číslo položky: 8097
Móda 16 - 20 století
popis: Olej na plátně, rozměry: 65 x 80 cm
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
23.04.2019 19:46
1 000,00 Kč | 23.4.2019 19:34:34 |