Číslo položky: 8089
Kytice
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 51,5 x 40,5 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |