Číslo položky: 5436
Zdechovice
popis: Olej na překližce, rozměr 38 x 50 cm, signováno V. Komárek Zdechovice 57. Vzácně se vyskytující raná práce autora s konce 50.tých let. Přiložen náhled statku ze současné doby jenž byl motivem obrazu. Odhadní cena 45 000 - 55 000 Kč
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |