Číslo položky: 5300
Košík s hrozny
popis: Olej na plátně, rozměr 36 x 49 cm, nesignováno.Kvalitní malba z 20-30.let dvacátého století.Autor nezjištěn.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |