Číslo položky: 8040
Zátiší s ananasem
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, zaskleno, datováno 1912
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
300 Kč
300 Kč
27.02.2019 21:57
300,00 Kč | 25.2.2019 18:26:15 |