Číslo položky: 8029
Pohled na chrám svatého Mikuláše
popis: Olej na lepence, rozměr 70 x 89 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |