Číslo položky: 7964
Letní krajina s rybníkem
popis: Olej na plátně, rozměry 25 x 33 cm, rok 1947, zaskleno, řezaný rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600,00 Kč |