Číslo položky: 5366
Žena z profilu
popis: Olej na plátně podloženo překližkou, rozměr 60 x 48,5, zaskleno, signováno Ant. Brunner 1934
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
12.09.2017 19:45
600,00 Kč | 18.8.2017 08:16:33 |