Číslo položky: 7962
Mořské molo
popis: Tempera, olej na papíru, rozměry ve výřezu pasparty: 30 x 42,5 cm, datováno 49, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |