Číslo položky: 7880
Buddha Šákjamuni
popis: Mosaz, rozměry: 44 x 33 cm, váha 8 kg. V očích vsazeny kameny. Jihovýchodní Asie, Barma, 19.století. poškozeno.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
11 200 Kč
11 200 Kč
5 200,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |