Číslo položky: 8002
Most přes řeku
popis: Olej na dřevě , rozměry : 43.5 x 37 cm nerámováno. Deska mírně prohnutá. V šedesátých letech věnováno majiteli malířem. Kvalitní malba odkazující na vliv Emila Filly.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
18 000,00 Kč |
16 500,00 Kč |
15 500,00 Kč |
15 500,00 Kč |
15 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |