Číslo položky: 7997
Panna Maria lidové zbožnosti
popis: Olej na plátně, rozměry : 55 x 50 cm, datováno 98
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
11 700 Kč
11 700 Kč
10 700,00 Kč |
10 200,00 Kč |
9 600,00 Kč |
8 600,00 Kč |
7 600,00 Kč |
5 100,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |