Číslo položky: 7937
Astry ve váze
popis: Olej na plátně, 55 x 65 cm, signováno azbukou
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |