Číslo položky: 5316
Chalupa na Vsetínsku
popis: Olej na kartonu, rozměr 49 x 69 cm , signováno vpravo dole F.V. Blažek. Odhadní cena 10 000 - 15 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
12.09.2017 18:40
3 500,00 Kč | 23.8.2017 14:07:45 |