Číslo položky: 5393
Kozácký ataman
popis: Olej na dřevě, rozměr 28 x 23 cm, signováno azbukou N. Bakulin 37. Odhadní cena 7 000 - 9 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 400,00 Kč |