Číslo položky: 5418
Mořské útesy
popis: Olej na plátně, rozměr 27 x 52 cm, signováno Emi. Neuman
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
12.09.2017 18:10
1 500,00 Kč | 12.9.2017 18:06:27 |