Číslo položky: 5314
Letní krajina
popis: Olej na lepence, rozměr 42 x 58 cm, signováno vlevo dole J. Stehlík, obraz v dřevěném vyřezávaném rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč