Číslo položky: 7747
Podzim
popis: Olej na plátně, 36 x 49 cm, rám biedermeier - mírně poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 000,00 Kč |