Číslo položky: 5297
Na Chrudimce
popis: Olej na lepence, rozměr 38,5 x 48,5 cm, okolo roku 1904 , signováno vlevo dole Kaván. Odhadní cena 85 000 - 100 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
12.09.2017 18:00
50 000,00 Kč | 12.9.2017 17:18:43 |