Číslo položky: 7851
Vrba z Kytice K. J. Erbena
popis: Plastický reliev, rozměr 63 x 19 cm - vtlač. sign. Sucharda, Čechy, poč. 20. stol., bronz
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |