Číslo položky: 7867
2 X kamion
popis: 2 X Barevná litografie, rozměry listů 65 x 50 cm, signováno v tisku, volné listy
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
25.02.2019 22:08
7 000,00 Kč | 20.2.2019 05:46:35 |