Číslo položky: 7869
Postavy v lese
popis: Olej na plátně, rozměr 21 x 29 cm, na zadní straně razítko : Umělecká pozůstalost Julia Mařáka, nesignováno, autorský rám
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
45 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč