Číslo položky: 7790
Romantická krajina
popis: Olej na plátně, rozměry : 45 x 61 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
7 200 Kč
7 200 Kč
6 700,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |