Číslo položky: 5290
Ece homo
popis: Olej na plátně, rozměr 36 x 40 cm, z cyklu Ece homo, signováno Jan Bauch 1959. Původní verze publikovaná v monografii Jan Bauch - Jan Spurný, nakladatelství Odeon 1978, původní rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
24 000 Kč
24 000 Kč
24 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
7 500,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |