Minář Karel
Číslo položky: 7404
popis: Olej na plátně, 57,5 x 63,5 cm, malba poškozená
o autorovi: Narodil se 11.1. 1901 v Kroměříži a zemřel 5.11. 1973 v Praze. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze pod vedením prof. V. Bukovace, J. Obrovského a M. Pirnera. Byl českým Malířem, sochařem, grafikem, ilustrátorem a profesorem AVU v Praze.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

27.02.2019 19:27