Číslo položky: 7651
Zátiší s jablky
popis: Olej na sololitu, rozměr 21 x 26,5 cm, rám poškozen. Nesignováno.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
27.02.2019 21:07