Číslo položky: 5285
Dívčí akt
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm + pasparta a rám, zaskleno, datováno 73
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
700 Kč
700 Kč
700,00 Kč |
500,00 Kč |