Číslo položky: 5284
Pestrobarevná kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 59 x 28 cm, autorský rám, signováno F. Kotvald 73
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 200,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |