Číslo položky: 7236
U Moře
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 50 cm, signováno monogramem GW
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
26.02.2019 21:16
500,00 Kč |
13.12.2018 14:39:27