Číslo položky: 7625
Slunce za okny - Velký formát
popis: Kombinovaná technika na plátně se zlacením, rozměr 100,5 x 89 cm, signováno monogramem JS
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
35 000 Kč
35 000 Kč
35 000 Kč
26.02.2019 19:22
35 000,00 Kč | 26.2.2019 17:26:21 |