Číslo položky: 7251
Muži s vozíkem
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 17,5 x 22 cm, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
04.12.2018 21:34
1 500,00 Kč | 4.12.2018 10:59:42 |