Číslo položky: 7304
Dostihy
popis: Litografie, list: 45 x 50 cm, tisk: 38 x 44 cm. Poškozeno mimo tiskovou plochu.
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
400 Kč
400 Kč
04.12.2018 21:46
400,00 Kč | 16.11.2018 09:33:47 |